Вітаємо переможців!

Дата: 14.03.2024 08:50

І знову наші найталановитіші учні стали переможцями в обласному конкурсі навчальних проєктів з предметів загальноосвітньої підготовки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Участь у конкурсі взяли 419 учнів із 23 закладів Сумщини.

Щиро вітаємо наших яскравих зірочок і їхніх творчих керівників:

ІІ місце — учнівський проєкт з інформатики Гришакова Олександра, Гущі Павла, Конюхова Кирила, Мозгового Тимофія, викладач Кірік Ірина Миколаївна;

ІІІ місце — учнівський проєкт з української мови Гнівуш Єлизавети, Криволап Поліни, викладач Мехедок Інна Олександрівна;

ІІІ місце —  учнівський проєкт з історії Гриценка Олександра, Криволап Поліни, викладач Гаркуша Любов Степанівна.

Зичимо нашим творчим учням і педагогам ніколи не зупинятися на досягнутому, старанно та гідно йти до вершин своїх подальших перемог. Успіхів вам, натхнення та позитиву на кожен день!