Участь в обласному літературному флешмобі

Дата: 08.03.2024 17:38

8 березня, напередодні святкування 210-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, Гришаков Олександр, учень групи 92-ОП, разом з викладачем української мови та літератури Мехедок І.О. взяли участь в обласному літературному флешмобі «Стежками творчості Тараса Шевченка». Захід зібрав 45 учасників з обласної школи обдарованої учнівської молоді, а також викладачів української та зарубіжної літератури закладів П(ПТ)О.

Під час заходу всі учасники школи «Інтелект» та викладачі літератури декламували вірші та уривки з творів Кобзаря.

Від нашого закладу була представлена поезія Т. Шевченка «І Архімед, і Галілей», яка є дуже актуальною сьогодні, бо в ній наскрізною лінією звучить найзаповітніше бажання всього українського народу:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Закликаємо всіх любити Україну так, як любив її Тарас Шевченко!