Державна кваліфікаційна атестація з професії «Кухар. Адміністратор (господар) залу»

Дата: 12.04.2024 18:34

12 квітня 2024 року відбулася державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти групи 88-К, які навчалися 3 роки за професією «Кухар. Адміністратор (господар) залу».

11.04 – були проведені кваліфікаційні пробні роботи (майстер виробничого навчання Анастасія Гембата). На робочих місцях учні складали меню, карти вин та напоїв, приймали замовлення. Складали організаційно-розпорядчу документацію, довідково-інформаційну документацію, документи особового характеру, плани розміщення гостей у залі, графіки виходу на роботу працівників закладу, штатний розпис тощо. Майбутні працівники кафе та ресторану  показали високий рівень вмінь та навичок самостійного виконання робіт щодо оформлення інтер’єру закладу, реклами з просування товарів та послуг.

12.04 - відбувся екзамен з теоретичного навчання (викладач Тетяна Лазарєва). Учні в онлайн форматі показали гарний рівень знань із курсу професійно-теоретичних предметів. По завершенню ДКА всі здобувачі освіти групи 88-К отримали кваліфікацію «адміністратор (господар) залу».

Бажаємо нашим випускникам плідної праці в подальшому житті,  реалізувати себе, стати потрібним, адже сьогодні професія, яку отримали в нашому закладі є дуже актуальною!

Успіхів вам,  шановні випускники!