Державна кваліфікаційна атестація з професії «Педикюрник»

Дата: 19.02.2024 19:03

15 – 16 лютого 2024 року в групі 96-П, учні якої навчаються за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник. Педикюрник», майстер виробничого навчання Ольга Риковська, відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Педикюрник».

Педикюр – завжди приємний сюрприз. Щодня наші ніжки в буквальному сенсі проходять через мільйон випробувань: незручне, вузьке взуття на високих підборах, вплив синтетичних матеріалів панчішних виробів, велике фізичне навантаження і недостатнє зволоження. Ось лише той мінімум факторів, що провокують сухість і огрубіння шкіри стоп, поява натоптишів і мозолів, проблем з нігтиками і з якістю самого епідермісу. Педикюр необхідний всім, незалежно від пори року, адже це процедура гігієнічна, направлена на оздоровлення в цілому. Наші учениці  показали гарні результати роботи із догляду за нігтями та шкірою ніг під час проведення кваліфікаційних пробних робіт. По завершенню державного іспиту (викладач спецдисциплін Наталія Вареник) учні підвищили свій кваліфікаційний рівень і отримали кваліфікацію педикюрник 2 розряду (ІІ клас).