Пробні кваліфікаційні роботи та поетапна кваліфікаційна атестація

8 та 9 листопада 2023 року в групі 84-Т (професія «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорія А1, А2, В1. Водій автотранспортних засобів категорія С») пройшли пробні кваліфікаційні роботи (майстер виробничого навчання Ігор Шемет) та поетапна кваліфікаційна атестація (викладач Андрій Голуб), по завершенню яких учні отримали кваліфікацію «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія В1».

17:56 09.11.2023

АНОНС! Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень за підтримки органів державної влади, місцевого самоврядування, провідних творчих та громадських об’єднань, наукових установ проводить щорічний Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

21:59 08.11.2023

Навчання за ваучерами у Шосткинському центрі ПТО

Зменшення рівня безробіття та покращення ситуації на ринку праці є одним з пріоритетів для уряду. Серед низки заходів, що здійснюються, - надання громадянам можливості за державний кошт пройти навчання та отримати нову, більш затребувану на ринку праці, професію за рахунок ваучерів на навчання Державної служби зайнятості.

21:51 08.11.2023

Радіодиктант національної єдності 2023

27 жовтня, у День української писемності та мови, педагогічний та учнівський колективи нашого закладу приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, головна мета якого не стільки перевірка грамотності, скільки єднання довкола української мови.

18:37 27.10.2023

Тиждень гуманітарних дисциплін

З 23 до 27 жовтня 2023 року в нашому закладі проходить Тиждень гуманітарних дисциплін, присвячений Дню української писемності та мови.

21:07 23.10.2023

Увага! Навчаємося дистанційно!

До уваги здобувачів освіти та їхніх батьків! У зв'язку з невідповідністю температурного режиму, відсутністю опалення та з метою запобігання розповсюдженню захворювань з 23.10.2023 в закладі освіти навчання відбувається в дистанційному форматі відповідно до наказу.

18:53 20.10.2023

Проєкт “Незламні діти. Я чекаю”

Проєкт “Незламні діти. Я чекаю”: фільм про дітей, котрі мріють та вірять, не дивлячись на війну. Він розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань.

16:34 19.10.2023

З Днем працівників освіти України!

Шановні колеги, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники та ветерани освіти! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти України!

08:01 01.10.2023

Піклуємося про ментальне здоров'я

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

18:34 28.09.2023