Дата: від до Скинути

Пробні кваліфікаційні роботи за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А)"

25 і 26 вересня 2023 року в групі №84-Т пройшли пробні кваліфікаційні роботи з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1","А2").

17:49 26.09.2023

Інформація про протидію онлайн-шахрайствам

Останні роки свідчать про стрімкий розвиток технологій і все більший перехід до безготівкових та онлайн-платежів. Однак, разом з цим зростає й загроза шахрайства в онлайн середовищі. Понад половина шахрайств у світі пов'язані з соціальною інженерією, коли люди самі передають гроші шахраям або розкривають їм свої особисті чи фінансові дані.

19:34 08.09.2023

Електронна платформа "Мрія"

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

15:23 05.09.2023

З Днем знань!

Дорогі колеги, учні, шановні батьки, ветерани освіти! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань! Цього року він не такий, як завжди. Україна веде боротьбу з жорстоким та підступним ворогом за право на існування, за своє майбутнє.

08:34 01.09.2023

Випуск 2023

Незвично порожньо і тихо  на нашому подвір'ї сьогодні, коридори та навчальні кабінети відлунюють порожнечею. В таких умовах ми завершуємо навчальний рік. Рік непростий.  Він був надскладним за останні роки…

21:39 30.06.2023

Пробні кваліфікаційні роботи за професією "Водій автотранспортних засобів категорія С"

29 червня учні групи 74-Т пройшли пробні кваліфікаційні роботи за професією "Водій автотранспортних засобів категорія С". Учні виконували завдання на автомобілі САЗ-3507 по 3 та 4 маршрутам, затвердженим територіальним сервісним центром 5945 м.Шостка. Всі здобувачі показали хорошу підготовку і відмінні результати.

21:55 29.06.2023

Участь в онлайн-засіданні круглого столу стейкхолдерів «Навчання української мови і літератури, зарубіжної літератури в умовах військового часу»

28 червня, у День Конституції України, викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури ДНЗ  «Шосткинський центр ПТО» Інна МЕХЕДОК взяла участь в онлайн-засіданні круглого столу стейкхолдерів «Навчання української мови і літератури, зарубіжної літератури в умовах військового часу», який був організований кафедрою української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області.

21:07 28.06.2023

Збори трудового колективу

06.06.2023 в ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» відбулися загальні збори трудового колективу, де директор закладу Тетяна Лазарєва звітувала за період роботи з червня 2018 року до червня 2023 року.

13:16 07.06.2023

Участь в обласному фестивалі кулінарного мистецтва

30.05.23 року ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» взяв активну участь в обласному фестивалі кулінарного мистецтва серед педагогічних працівників та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся в місті Суми. Фестиваль складався з двох локацій.

21:59 30.05.2023

Обласний конкурс професійної майстерності

26 травня 2023 року першокурсник Леонід Авдасьов, учень групи 98-К «Кухар. Адміністратор (господар) залу» ДНЗ «Шосткинський центр ПТО», взяв участь в обласному конкурсі професійної майстерності з компетенції «Кулінарне мистецтво» та був нагороджений Дипломом учасника.

14:47 29.05.2023